سیاست اصلی و استراتژی بای تیک بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضا بنا نهاده شده است و بر همین اساس کلیه سیاست‌ها و تصمیم‌ گیری های مربوطه در راستای حفظ حریم و اطلاعات خصوصی اعضا و کاربران است. تیم بای تیک در راستای احترام به حقوق کاربران موارد زیر را بعنوان سیاست‌های کلی حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضای خود مدنظر قرار داده است:

سیاست شماره ۱: هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات اعضا، تنها به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد بای تیک  است تا ما بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و آدرس پستی امنیت بای تیک های ارسالی را به طرز قابل توجهی ارتقا داده و در صورت وقوع هر پیشامدی، خریدار بای تیک قابل شناسایی باشد. همچنین بای تیک در صدد است با برقرای ارتباط با شما، بهترین پیشنهادات خرید را به شما اطلاع دهد تا بتوانید بهترین استفاده را از خدمات ما داشته باشید. بدیهی است بای تیک از اطلاعات کاربران و اعضای خود تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان برای ارسال خدمات و کالا‌های خریداری شده استفاده می‌کند.

سیاست شماره ۲: بای تیک بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما بعنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.

سیاست شماره ۳: به‌طور پیش‌فرض، در هنگام عضویت در بای تیک آدرس پست الکترونیکی شما دریافت شده، ایمیلی برای شما ارسال و از شما تقاضا می‌شود تا با تایید آن، به جمع اعضای بای تیک بپیوندید. بدون تایید شما، به هیچ وجه عضویت شما تکمیل نشده و بای تیک های روزانه و سایر ایمیل‌های بای تیک برای شما ارسال نمی‌شود. همچنین در زمانی که شما آدرس پست الکترونیک خود را تنها برای اطلاع از با ی تیک های روزانه در اختیار ما قرار می‌دهید، بای تیک برای شما تنها ایمیل‌های اطلاع‌رسانی پیشنهادات روز را ارسال می‌کند.

سیاست شماره ۴: کاربران و اعضای سایت در هر زمان که اراده نمایند قادرند اطلاع‌رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیل‌هایی را که از سوی سایت به ایشان ارسال می‌شود، متوقف نموده و بعد از آن دیگر ایمیلی از طرف بای تیک به آنان ارسال نمی‌شود.

سوالی در مورد حریم خصوصی خود دارید ؟

جهت پرسش درخصوص هرگونه سوالی درخصوص حریم کاربران و اعضاء در بای تیک، با ما تماس حاصل نمایید شما می توانید از بخش تماس با ما با بخش فروش تماس بگیرید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.